LOGU MAZGĀŠANA PRIVĀTOS ĪPAŠUMOS UN UZŅĒMUMOS – LABA KVALITĀTE AR LUCIDA!

logu mazgāšana lucidaKā zināms, katram daudzdzīvokļu namam nepieciešams nama apsaimniekotājs, kas rūpējas par ērtiem un drošiem dzīves apstākļiem ikvienam nama iemītniekam.

Protams, vislabāk šos pienākumus uzticēt profesionāļiem, kas ņems vērā visu nama iedzīvotāju prasības un vajadzības, kā arī garantēs kvalitatīvu uzticēto darbu īstenošanu.

Ja meklē labu nama apsaimniekotāju, vērts iepazīties ar uzņēmumu Lucida, kura piedāvājumā arī namu apsaimniekošana. Dažreiz nākas dzirdēt, ka laba apsaimniekošana nozīmē arī lielas izmaksas, tomēr Lucida piedāvājums tevi patīkami pārsteigs.

Uzņēmums Lucida būs noderīgs arī tad, ja nepieciešami santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi , kā arī remontu veikšana.

Savukārt, ja nepieciešama telpu uzkopšana, Lucida piedāvā arī to. Te jāatzīmē arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkārši paveicams uzdevums. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida komandai, varēsi būt pārliecināts, ka tīri būs pat tie logi, kuriem visgrūtāk ir piekļūt. Būtiski arī, ka logu mazgāšana notiek ar piemērotiem mazgāšanas līdzekļi un atbilstošu aprīkojumu – Tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Jāpiemin, ka, Lucida piedāvā arī dažādus speciālos darbus. Piemēram, ziemā daudziem aktuāla kļūst jumtu tīrīšana. Tāpat pie Lucida vari saņemt arī pārvākšanāsun deratizācijas pakalpojumus. Ņemot vērā, ka mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana arī prasa pūles, arī šos darbus vari uzticēt profesionāļiem. Kopā ar Lucida gan mēbeļu, gan arī paklāju tīrīšana vairs nebūs problēma, jo speciālisti zina labākās metodes un līdzekļus dažādu traipu tīrīšanai.

Nevar nepieminēt arī to, ka Lucida sortimentā arī dažādu veidu darba apģērbi. Svarīgi, ka piedāvātais apģērbs ir ērts un kvalitatīvs, tādā veidā nodrošinot kustību brīvību . Piedāvājumā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, kā arī citas darba apģērbu variācijas.

Namu apsaimniekošana, paklāju tīrīšana, logu mazgāšana un citi telpu uzkopšanas darbi, kā arī dažādi citi darbi pievilcīgai un drošai videi – http://lucida.lv/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *