Aizdevuma noformēšanas priekšnosacījumi – kādi tie ir?  – uzzini te

vairāk šeit

Ātrie aizdevumi no 19 gadiem – visdažādākajām situācijām

Šobrīd, kad dažādi izaicinājumi ir ikdiena, populāri kļuvuši ātrie kredīti. Tie var kļūt par risinājumu dažādās situācijās, jo pieejami bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Aizdevuma noformēšanas priekšnosacījumi – kādi tie ir?  – uzzini te

Ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu dažādās situācijās, ja ņemsi vērā vairākus priekšnoteikumus. Pirmkārt, jāņem vērā, ka ātrais aizdevums pieejams personām ar regulāriem ienākumiem. Tātad, pirms noformē kredītu, izvērtē savu maksātspēju. Otrs būtiskais faktors ir vecuma ierobežojums – lielākoties aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem, taču pie dažiem aizdevējiem kredīts tiek izsniegts no 19 gadiem. Jāpiebilst gan, ka kredīti no 19 gadiem ir mazākā izvēlē. Un treškārt – lai noformētu aizdevumu, jābūt pozitīvai kredītvēsturei. Jāņem vērā – ātrais aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi nav pieejams.

Kas vēl jāņem vērā?

Ātrā kredīta noformēšana ir diezgan vienkārša- tad nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu, e-pasts, mobilais tālrunis, bankas konts, viens eiro cents un mazliet laika. Aizdevumam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču aizdevuma pieteikums tiek izskatīts aizdevēja darba laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem.
Pie daļas aizdevēju pieejami kredīti bez procentiem. Tas nozīmē, ka jaunie klienti saņem aizdevumu bez aprēķinātas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāielāgo, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa risinājums, jo parasti tiek izsniegti tikai uz 30 dienām. Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi.

Kā izmantot kredītu kalkulatoru

Lai iegūtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Tas īpaši noderīgi, ja plānots noformēt ilgtermiņa kredītu, taču tik pat labi to var izmantot arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.
Kredīts no 19 gadiem vai kāds cits risinājums var noderēt daža’dās situācijās, taču jāpatur prātā, ka katrs aizdevums ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.