Apgūsti minimālās higiēnas prasības!

minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumāPašlaik, kad dzīves temps ir palicis ievērojami straujāks, ikviena dzīvi ievērojami atvieglot spēj interneta sniegtās iespējas. To sapratis ir arī uzņēmums Webapmaciba.lv, kas piedāvā iziet higiēnas kursus internetā.

Higiēnas apmācības sevī iekļauj dažāda rakstura informāciju par to, kādai jābūt darba videi. Ja gribi uzzināt, vai higiēnas apmācības ir pieejamas internetā, vērts zināt, ka to patiešām ir iespējams izdarīt – attiecīgo pakalpojumu sniedz vietne Webapmaciba.lv. Higiēnas apmācības internetā sevī iemieso vairākas priekšrocības, piemēram, tās ļauj nepieciešamo izziņu iegūt daudz ātrāk. Turklāt, pateicoties tam, ka higiēnas apmācības iespējams iziet tiešsaistē, Tev nebūs jāapmeklē kāda mācību iestāde un jāpakārto kursiem sava ikdiena. Vairāk informācijas šeit!

LAI UZŅĒMUMS SPĒTU DARBOTIES, JĀIEVĒRO PERSONĀLA HIGIĒNA

Ko īsti nozīmē personāla higiēna? Dažādos normatīvajos aktos ir norādīts, piemēram, kādai jābūt darba videi ar pārtikas nozari saistītos uzņēmumos, kad jāveic dažādas pārbaudes, kādos gadījumos darbiniekam jāveic dažādi sanitārie pasākumi, u.c. Personāla higiēna tiek apgūta, izejot attiecīgus kursus. Gan darba sniedzējiem, gan ņēmējiem ļoti saistošs ir uzņēmums Webapmaciba.lv – šeit personāla higiēna tiek pasniegta internetā, tādējādi tiek ietaupīta gan nauda, gan laiks.

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS PĀRTIKAS UZŅĒMUMĀ KURSI – WEBAPMACIBA.LV

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi ļauj apgūt dažāda veida tēmas – pārtikas drošības un paškontroles sistēmu, pārtikas piesārņojumu utt. Pēc materiālu iepazīšanas un vajadzīgo zināšanu ieguves būs jāaizpilda eksāmens, un, kad tas tiks izdarīts, saņemsi sertifikātu, kas ļauj darboties pārtikas nozarē. Jāpiebilst, ka eksāmena kārtošanai paredzētais laiks ir divas stundas. Un vēl – minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi Webapmaciba.lv tiek piedāvāti divās valodās – latviešu, kā arī krievu.

WEBAPMACIBA.LV – IZMANTO IESPĒJAS, KURAS SNIEDZ 21. GADSIMTS

Lai uzsāktu kursu apguvi, Tev nepieciešams veikt reģistrāciju mājaslapā Webapmaciba.lv. Pēcāk vajadzīgs veikt samaksu par mācībām, un pēc maksājuma saņemšanas automātiski uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts lietotājvārds un parole, ar kuru varēsi ielogoties Webapmaciba.lv mājaslapā. Jāpiemin arī – Webapmaciba.lv mācības ir atbilstošas Ministru Kabineta noteikumiem, un par tām informēts ir arī Pārtikas un veterinārais dienests. Bet, ja Webapmaciba.lv apmācības kādu iemeslu dēļ darba devējam nešķitīs atbilstošas, samaksāto naudu varēsi saņemt atpakaļ.

Esi ieinteresēts konkrētajos pakalpojumos? Tādā gadījumā ienāc Webapmaciba.lv mājaslapā un iegūsti vairāk informācijas!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *