Ātro kredītu brīvdienas

imagesCilvēki mēdz vērsties pie ātro kredītu aizdevējiem, ja tiem ir nepieciešama neliela naudas summa īsā laika periodā. Tās ir ikdienas situācijas, kad aizņēmējiem nav pietiekami daudz naudas un nav citu iespēju, kā to iegūt.

Ātrais kredīts internetā ir populārs risinājums daudziem, lai izkļūtu no nelielas finanšu ķezas. Ātro kredītu aizdevēji piešķir kredītu balstoties uz aizņēmēja maksātspēju, kas pierāda, ka aizņēmējs varēs kredītu atmaksāt no savas nākamās algas. Pieejamā kredīta summa svārstās no 5 līdz 500 EIRO un tiek piešķirta uz atmaksas termiņu no 1 līdz 30 dienām. Ir iespējama arī termiņa pagarināšana jeb kredīta brīvdienas.

Kas ir termiņa pagarināšana?

Termiņu pagarinājumi parasti tiek piedāvāti 7, 14 un 30 dienām. 7 dienu pagarinājumu 300,- EUR lielam aizņēmumam šobrīd visizdevīgāk pirkt SMScredit.lv, 400,- EUR, ja plānots pagarināt termiņu, var aizņemties SMScredit.lv, 500,- EUR – pie Minicredit.lv (pagarinājums uz 5 dienām) vai ViaSMS.lv. Tomēr jāņem vērā, ka termiņu pagarinājumi ir visai neliels atspaids uz brīdi, kamēr rodas trūkstošie līdzekļi. Ja ienākumu datums nav precīzi paredzams, tad labāka ideja ir ņemt kredītu uzreiz termiņā uz vairākiem mēnešiem, jo atmaksāt iespējams arī pirms termiņa, maksājot par faktisko kredīta izmantošanas laiku. Apskatiet un salīdziniet, kur labāk aizņemties, ja ir aizdomas, ka būs nepieciešams kredīta brīvdienas.

Daži aizdevēji piedāvā kredīta brīvdienas, ko arī var ņemt vērā, aprēķinot lētāko pieejamo ātro kredītu. Vivus.lv tās uz trīs mēnešiem (pirmajam aizdevumam) var noformēt jau pie aizdevuma izsniegšanas. Iespejukredits.lv piedāvā kredīta brīvdienas līdz 3 mēnešiem, kuru laikā jāmaksā tikai procentu maksājumi.

Lojalitātes programmas un bonusu sistēmas piedāvā gan SMScredit.lv, gan Crediton.lv, gan Atrais.lv, Finanza.lv un Greencredit.lv, kur, vairāk kārt noformējot aizņēmumu, klientam tiek sniegta priekšrocība nākamos kredītus aizņemties par samazinātu procentu likmi.

Tas nozīmē, ka iespējas varianti ir daudz un atliek tikai pameklēt, lai iegūtu labāko iespējamāko kredīta variantu.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *