Darba un vides aizsardzība

lejupielādeTie, kuriem, veicot darba pienākumus, nepieciešams darba apģērbs, zina, cik būtiski ir, lai tas būtu ērts un praktisks. Ja interesē, kur iegādājams darba apģērbs, kas ir atbilstošs tieši Tavām prasībām, ieskaties FNServiss.lv piedāvājumā, jo šī uzņēmuma speciālisti zina, ka lielisks darba apģērbs palīdz palielināt darba ražīgumu, pasargāt no traumām un rada pozitīvu iespaidu par uzņēmumu. Kvalitāte un komforts – tā raksturojams FNServiss.lv darba apģērbs.

FNServiss.lv būs laba izvēle arī , ja vēlies parūpēties par drošību uzņēmumā. FNServiss sortimentā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi ir svarīgi arī tad, ja uz Tavu uzņēmumu sola ierasties darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par ugunsdrošību, nodrošinot jaunākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažādas apmācības , kā arī citus pakalpojumus. Ir padomāts arī par dažādām ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv pieejamais dūmu detektors būs noderīgs gan uzņēmumos, gan mājās. Piedāvātie dūmu detektori ir pieejami dažādās krāsu variācijās. Parūpējies par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta.

Tāpat tiek piedāvāta arī ugunsdzēsības inventāra pārbaude un apkope, objektu ugunsdrošības novērtējums, mācības, instruktāžas un praktiskās nodarbības, kursi ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā, objektu apsekošana , kā arī dažādas citas iespējas. Uzņēmumā strādā speciālisti, kuri vienmēr palīdzēs atrast, kurš ir labākais dūmu detektors, kā arī sniegs konsultācijas, ja nepieciešams cits risinājums.

LIKUMDOŠANAI ATBILSTOŠI DARBA UN VIDES AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI

Darba aizsardzība ir vēl viens nozīmīgs faktors – arī to vērtē darba inspekcija. Darba vides iekšējo uzraudzību piedāvā arī FNServiss. Piesaistot šo uzņēmumu: ietaupīsi laiku un naudu, saņemsi bezmaksas konsultācijas un varēsi būt pārliecināts, ka viss tiks izpildīts atbilstoši normām, ko noteikusi darba inspekcija. FNServiss.lv veic risku novērtēšanu un vienmēr atrod piemērotākos risinājumus. Uzņēmuma veikalā var iegādāties arī darba aizsardzības līdzekļus.

Vēl viena sfēra, kuru pārstāv Fnserviss.lv – vides aizsardzība. Piedāvājumu klāstā ne vien konsultācijas, bet arī dažādi absorbenti un to bezmaksas prezentācijas.

FNServiss – viens no vadošajiem drošības  speciālistiem Baltijas valstīs, kas  palielinājis tirgu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā , kā arī drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – zinoši speciālisti, kas ar savu atvērto komunikāciju spējuši padarīt drošību par modernu ikdienu.

Fnserviss.lv  – efektīvi risinājumi lieliem un maziem uzņēmumiem. Darba apģērbs, dūmu detektors, kā arī citi piedāvājumi ļaus parūpēties par drošību gan ikdienā, gan tad, kad vizītē ierodas darba inspekcija.

http://fnserviss.lv/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *