DĀVANAS BĒRNIEM UN VISIEM PĀRĒJIEM SPĒSIET ATRAST DAVANUSERVISS.LV

Dāvanu Serviss ir populārākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā. Uzņēmums uzsāka savu darbību 2007. gadā un ir filiāle uzņēmumam ActivityGifts. Šī būs pareizā vieta ,kur iegādāties interesantas dāvanas!

Dāvanu kartes, kas var īstenot sapņus

Davanuserviss.lv atradīsiet dāvanu kartes plašā klāstā. Lai kādu dāvanu arī neesat iecerējis dāvināt, dāvanu kartes sniedz iespēju īstenot jebkura vēlmes. Jāatzīmē, ka kopumā mājaslapā atrodamas vairāk kā 900 dažādas dāvanu kartes.

Fotosesija ikvienam

Fotosesija savukārt patiks cilvēkiem, kas grib iemūžināt savas gaitas. Nav nozīmes, vai jūs interešu lokā fotosesija vienatnē,  vindsērfinga apmācība ar fotografēšanos vai fotosesija ar draugu pulku — Davanuserviss.lv piedāvājumā varēsiet atrast vajadzīgo.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/ekskursijas!

Plašā klāstā — dāvanas bērniem

Bieži sarežģījumus rada vajadzība iegādāties dāvanas bērniem. No vienas puses, dāvanai jābūt pārsteidzošai, no otras — vēlams, lai tā arī izglīto. Davanuserviss.lv spēsiet atrast tieši šādas dāvanas bērniem: sportiskākajiem patiks loka šaušana vai treniņi futbolā, jauniešiem, kuriem tehniskas intereses, patiks ekskursija Aviācijas muzejā, meitenēm un ziedu mīļiem — floristikas kursi.

Interesantas dāvanas ar spēju sagādāt pozitīvas emocijas

Ja vēlaties kādu pārsteigt, nepieciešams atrast ļoti interesantas dāvanas. Milzu pārsteigumu radīs konkrētai personai speciāli radīta filma vai peldēšana zobenvaļu klātbūtnē. Turklāt interesantas dāvanas sagādā pozitīvas emocijas ne tikai saņēmējam, bet — arī dāvinātājam.

Aptrūkušās dāvanu idejas? Dodieties uz Davanuserviss.lv

Davanuserviss.lv klāstā esošās dāvanu idejas noteikti vilties neliks!. Turklāt dāvanu idejas katrs spēs atrast ērti, jo pirkumu veidi ir ērti pārredzami, kā arī iespējams norādīt gan attiecīgā pirkuma cenu, gan teritoriju, kurā dāvanu idejas varēs tap īstenotas.

Veselā miesā — vesels gars: kriosauna

Ne katram lemts sevi rūdīt vēsā dušā vai aukstā vannā, bet, ja stimulēt imunitāti tomēr vēlaties, palīdzēs kriosauna. Kriosauna ķermeni apvij ar gaisa masām, kuru temperatūra sasniedz pat -160 grādus, taču izjūtas ir krasi atšķirīgas un daudzu klientu vērtējumā — patīkamākas. Vēlaties pamēģināt? Kriosauna atrodama arī Davanuserviss.lv!

Spilgtu sajūtu inscenēšanai piemērots ir lēciens ar izpletni

Katrs no mums taču vismaz vienreiz ir iedomājies to, kāds varētu būt lēciens ar izpletni. Tas ļaus baudīt fantastiskas sajūtas, kuras pie tam var tikt arī iemūžinātas. Dotajā brīdī lēciens ar izpletni šeit, Latvijā, nevar tikt veikts, tas pieejams gan Lietuvā, gan Igaunijā.

Uzziniet vairāk par garšu pasauli — pavāru kursi

Tiem cilvēkiem, kas vienmēr zina jaunākās tendences ēdienu pasaulē, vērts aplūkot, ko sevī ietver pavāru kursi.  Ņemot vērā harizmātiskos un profesionālos pasniedzējus, pavāru kursi ir vieta, kur noskaidrosiet gan kārdinošākās receptes, gan iemantosiet jaunus draugus.

Nav nozīmes — tiek meklēts lēciens ar izpletni, traukšanās sacīkšu automašīnā, kriosauna vai arī pavāru kursi — jebkuru no šīm un vēl neskaitāmām fantāzijām var īstenot Dāvanu Serviss.

Apmeklējiet mājas lapu nekavējoties- http://www.davanuserviss.lv/!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *