Efektīvi darba drošības risinājumi

darba inspekcijaDarba apģērbs ir būtisks visdažādākajās nozarēs strādājošiem. Vērtējot piemērotākos variantus, būtiski, lai darba apģērbs ir ērts un praktisks . Augstas kvalitātes darba apģērbs iztur slodzi un arī nelabvēlīgos laika apstākļus, piemēram, vēju un lietu. Arī FNServiss.lv piedāvājumā kvalitatīvs darba apģērbs – piemēram, kombinezoni un puskombinezoni, bikses un halāti.

FNServiss.lv būs labs risinājums arī tad, ja vēlies parūpēties par drošību uzņēmumā. Šī uzņēmuma piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi ir svarīgi arī tad, ja uz Tavu uzņēmumu plāno ierasties darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par ugunsdrošību, nodrošinot modernākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažāda veida apmācības , kā arī cita veida pakalpojumus. Ir padomāts arī par ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv nopērkamais dūmu detektors lieliski noderēs gan uzņēmumos, gan mājās. Uzņēmuma piedāvātie dūmu detektori ir pieejami vairākās krāsu variācijās. Gādā par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija priecāsies.

Uzzini vairāk- http://fnserviss.lv/darba-aizsardziba-un-kompetenta-institucija/!

Izvēlei ne vien dūmu detektors, bet arī cita veida aprīkojums, kas palīdzēs rūpēties par drošību darbā. Uzņēmuma speciālisti palīdzēs ar padomu , kā arī ļaus rast labāko risinājumu. Pie FNServiss iespējams saņemt arī vajadzīgās instruktāžas un apmācības.

 DARBA AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI

Vēl viena sfēra, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir nozīmīga, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību velta sava personāla labsajūtai un drošībai, sasniedz augstākus rezultātus biznesā. Saskaņā ar likumu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī noalgot vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus (atkarībā no darbinieku skaita uzņēmumā). Šos pakalpojumus piedāvā arī FNServiss, kas izstrādās darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, ja būs iesaistīta valsts darba inspekcija.

Fnserviss.lv rūpējas arī par vides aizsardzību, piedāvājot iegādāties absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu veiksmīgi nodrošināt  un īstenot  preventīvos  pasākumus, kuri palīdz novērst tiešus kaitējuma draudus videi.

FNServiss – viens no vadošajiem drošības  speciālistiem Baltijā, kas  palielinājis tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā , kā arī drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – zinoši speciālisti, kas ar savu inovatīvo pieeju un atvērto komunikāciju spēj piedāvāt mūsdienīgus un efektīvus drošības risinājumus.

Fnserviss.lv  – drošības risinājumi atbildīgiem cilvēkiem. Darba apģērbs, dūmu detektors, kā arī cita veida piedāvājumi palīdzēs rūpēties par drošību gan ikdienā, gan tad, kad vizītē ierodas darba inspekcija.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *