INTERESĒ ĒKU APSAIMNIEKOŠANA? IESKATIES LUCIDA.LV PIEDĀVĀJUMU KLĀSTĀ

namu-apsaimniekosana-200x300Ikviens, kurš ar to saskāries, zina, ka ēku apsaimniekošana nozīmē samērā atbildību. Jāņem vērā visu iedzīvotāju prasības, operatīvi jātiek galā ar dažādām problēmām un jāatrod visefektīvākie risinājumi. Tieši tāpēc šo darbu vienkāršāk uzticēt profesionāliem namu apsaimniekotājiem

Viena no iespējām, ja aktuāla ēku apsaimniekošana, ir izvēlēties Lucida pakalpojumus. Lucida nodrošina augstas kvalitātes namu apsaimniekošanas servisu, ko nodrošina uzņēmumā strādājošie profesionālie darbinieki.

Namu apsaimniekotāji, kas nodrošina pilnu pakalpojumu servisu. Tas nozīmē, ka šīs firmas nodrošinātā ēku apsaimniekošana būs laikā , kā arī teicamā kvalitātē. Katrs namu apsaimniekotājs no Lucida pildīs sev uzticētos darbus ar atbildības  sajūtu.Tas nozīmē, ka par paveikto darbu kvalitāti šaubas neradīsies.

AKTUĀLA LOGU TĪRĪŠANA? UZTICI TO LUCIDA KOMANDAI

Lucida piedāvājumā ne vien ēku apsaimniekošana, bet arī cita veida pakalpojumi, kā piemēram, uzkopšanas serviss. Tiem, kuriem patīk dzīvot labiekārtotā vidē, Lucida būs lielisks palīgs, jo garantē gan logu tīrīšanu un grīdu mazgāšanu, gan arī cita veida pakalpojumus. Izvēlei ne tikai telpu uzkopšanas serviss, bet arī teritorijas uzkopšana, kas nodrošinās sakoptu vidi arī ārpus telpām.

Viens no regulāri veicamiem darbiem ir logu tīrīšana. Ja logu ir daudz vai tiem ir grūti piekļūt, noteikti vērts iepazīties ar Lucida piedāvātajiem pakalpojumiem.  Izvēloties Lucida pakalpojumus, logu tīrīšana noteikti nodrošinās gaidīto rezultātu – uzņēmums savā darbā izmanto profesionālus tīrīšanas līdzekļus, piemērotu inventāru, kā arī, nepieciešamības gadījumā, pielieto arī citas metodes – piemēram, profesionāla alpīnista pakalpojumus. Tie noderēs, ja logu tīrīšana nepieciešama augstceltnēs vai ēkās, kur logiem ir apgrūtināta piekļuve.

LUCIDA- JA GRIBI DZĪVOT SAKOPTĀ VIDĒ

Dažādi uzkopšanas darbi un ēku apsaimniekošana nav vienīgais, ko piedāvā namu apsaimniekotājs Lucida. Tiek piedāvāti arī darba apģērbi – jakas, bikses, halāti, kombinezoni. Domājot par klientiem, Lucida piedāvā augstas kvalitātes ērtu apģērbu. Lucida praktizē individuālu pieeju katram klientam. Ja nepieciešami darba apģērbi, Lucida būs īstā izvēle. Pārvērt savu darba dienu komfortā – darba apģērbi no Lucida palīdzēs!

Namu apsaimniekotājs Lucida piedāvā individuālu pieeju katram klientam. Lai uzzinātu, kādas iespējas Lucida komanda var nodrošināt Tavā gadījumā, visvienkāršākais veids ir sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem

Ēku apsaimniekošana, uzkopšanas serviss, logu tīrīšana, darba apģērbi un citi pakalpojumi – namu apsaimniekotājs Lucidarūpējas par to, lai ikviens klients varētu dzīvot skaistā un sakoptā vidē.Ieskaties www.lucida.lv un uzzini vairāk.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *