Izdevīgākās OCTA polises

octa kalkulatorsViena no dažām lietām, kas ir vajadzīga ikvienam auto, lai tā varētu braukt pa ielām, ir OCTA polise. OCTA polise nozīmē obligāta civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu jebkādu sauszemes auto īpašniekam.

OCTA polise nosegs zaudējumus, kuru automašīnas šoferis ir izdarījis cita veselībai un/vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis šofera izraisītu apstākļu dēļ. OCTA polise būs obligāti nepieciešama pinīgi visiem transportlīdzekļiem, kuri vēlas piedalīties satiksmē uz koplietošanas ceļiem. OCTA polise ir svarīga sistēmas daļa, kuras pamatmērķis ir nodrošināt ceļu satiksmes negadījumā kaitēto trešo pušu interešu aizsardzību.

ZEMĀKO CENU ĻAUS PIEMEKLĒT OCTA KALKULATORS

Lai arī kaitējums, ko nosedz OCTA var būt daudzos tūkstošu eiro, OCTA cenas būs salīdzinoši pieejamas katram šoferim. OCTA cenas var būt dažādas katrā uzņēmumā, tāpēc, lai tās salīdzinātu noderēs OCTA kalkulators. OCTA kalkulators būs pieejams dažādās mājaslapās un tas parādīs, pie kura apdrošinātāja būs lētas octas, bet kur – dārgākas. Atliek sapildīt prasītos lauciņus ar informāciju par apdrošināmās automašīnas reģistrācijas un tehniskās pases numuriem un octa kalkulators parādīs aktuālās octas cenas.

NE TIKAI LĒTAS OCTAS, BET ARĪ LABAS KVALITĀTES

Kad Jums jāizvēlās OCTA, viens no veidiem, kā octas salīdzināt ir OCTA kalkulators, kurš ļauj uzzināt atšķirīgās OCTA cenas. Neaizmirsti, ka lētas OCTAs ne visās situācijās ir labākās OCTAs. Gadās, ka lētas OCTAs nenāk komplektā ar kādu varbūt tieši Jums tiešām nepieciešamu papildus pakalpojumu. Tieši tāpēc pēc tam, kad OCTA kalkulators būs ļāvis salīdzināt cenas, apskatiet apdomīgi konkrētā apdrošinātāja OCTA polises piedāvājumu. Svarīgi – OCTA cenas būs mainīgas un tās ietekmē tas, cik droši esat braucis līdz šim un vai nebūsit izraisījis nevienu avāriju.

VAIRĀK PAR OCTA – PROTAMS, PIE LTAB!

Padziļinātāka informācija par to, ko sniedz OCTA polise izziniet interneta mājaslapā https://www.ltab.lv/. Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas birojā jeb LTAB ir vienojušās visas tās apdrošināšanas sabiedrības, kā sortimentā ir arī OCTA, tostarp lētas OCTAs. Pie LTAB uzzināsi to, uz cik ilgu laika periodu OCTA ir aktuāla un kādas tieši var būt OCTA cenas. Ienāciet vietnē www.ltab.lv un noskaidrojiet it visu par OCTA polisi!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *