Izvēlēties dāvanu nekad nav bijis tik viegli- ienāc Davanuserviss.lv!

dāvanaIzlaidumi, autovadītāja apliecības iegūšana, iestāšanās jaunā darbavietā vai vienkārši vārda diena. Īsāk sakot, tik daudz dienu, kad padarīt kādu no draugiem vai ģimenes locekļiem vēl laimīgāku ar kādu brīnišķīgu apsveikumu.

Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. Ja kādreiz dāvanu kartes pirkāt uz vietas, tad tagad vairums to ir atrodamas online. Padarot ideju atrašanu vēl atvieglotāku, ir pieejama konkrēta interneta adrese, kur tās apkopotas. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs interesanti eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room un tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un varbūt drīz arī Jūsu draugu ķermeni rotās pārdomāts tetovējums!

IESPĒJA “IZKĻŪT” NO IKDIENAS VIDES

                Ja Jūsu draugi ir gatavi intelektuālam izaicinājumam, tad Escape Room ir piemērota izklaide tieši viņiem! Escape Room ir īpaša telpa, kas sevī slēpj noslēpumus, kas jāatklāj, lai konkrētā laika posmā no tās izkļūtu. Visas Escape Room slepenās istabas ir īpaši izstrādātas, lai Jūs maksimāli iejustos citā realitātē, piemēram, nelegālā kazino, pamestā dzīvoklī, senā kapteiņa kajītē vai pat labierīcību telpā, kādu redzējāt filmā “Zāģis”.

PROFESIONĀLA ĀDAS IZROTĀŠANA

                Ko tas nozīmē – radīt mākslu uz ādas? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums. Jēdzieni “tetovēšana” un “tetovējums” vairumam cilvēku asociējas ar nekvalitatīviem tintes zīmējumiem uz vectēva rokas, kas palicis tur kopš kara gaitām. Un tomēr tetovēšana ir sasniegusi augstu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru zīmēts tetovējums izskatīsies gluži kā glezna. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, ļoti spicai adatai ievadot tinti ādas slānī. Iespējams, tetovēšana var būt liels izaicinājums tikai adatas dēļ. Atcerieties bērnību, kad līmējams tetovējums bija iekšā gandrīz visās košļājamās gumijas paciņās? Tad tetovējums tikai bija jāsamitrina un gatavs! Diemžēl īsta tetovēšana nav tik vienkārša. Interesanti, ka tetovēšana nereti pat tiek pielīdzināta adatu masāžai, ko rodas vēlme atkārtot. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums izdodas skaists? Rezumējot iepriekš rakstīto, tetovējums var izrādīties par lielisku veidu, kā atzīmēt, piemēram, 30 gadu jubileju. Ja arī Jums ir kāds draugs, kam interesē tetovēšana, tad šī ir lieliska iespēja uzdāvāt viņam šo pieredzi!.

DARBIŅI KREATĪVĀ GAISOTNĒ

                Protams, tetovēšana nav piemērota ikvienam. Turpretim jaunu prasmju apguve vienmēr ir vērtīga! Kā viens variants gan skaistuma mīlētājiem ir dekupāžas kursi. Dekupāžas kursi Rīgā iemācīs, kā skaisti apgleznot stikla, koka un keramikas lietas, izmantojot vairākus materiālus. Uzdāviniet šo iespēju, piemēram, Jūsu meitai un, kad būs izieti dekupāžas kursi, viņai vienmēr būs ar ko aizrauties, atrodoties mājās.

SAPLĀNOJIET DĀVANAS JAU LAICĪGI!

                Jau kopš 2007. gada uzņēmums Dāvanuserviss.lv piemeklē un piedāvā Jums plaša spektra dāvanu kartes, tajā skaitā arī dekupāžas kursi, ilgi kārotais tetovējums un lieliski pavadīts laiks iekš Escape Room! Apmeklējiet www.davanuserviss.lv un piepildiet Jūsu draugu sapņus jau ar tuvāko jubileju! Viņi būs pateicīgi Jums!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *