Kredīts no 18 gadiem, SMS kredīts un citi aizdevumi – risinājums steidzamās situācijās

kredīts no 18 gadiemVai esi kādreiz nonācis situācijā, kad radušies neparedzēti izdevumi, bet līdz algas dienai vēl jāgaida? Ar šādu situāciju ik dienas saskaras tūkstošiem cilvēku, tādēļ arī risinājumi var būt dažādi. Viens no tādiem – aizdevuma noformēšana.
Aizdevumam iespējams pieteikties vien dažu minūšu laikā, turklāt dažādas ir arī pieejamās summas un atmaksas termiņi. Tā piemēram, īstermiņa aizdevums parasti tiek izsniegts uz 30 dienām un pieejamā summa nepārsniedz dažus simtus eiro. Savukārt lielākiem plāniem noderēs aizdevums uz garāku laika posmu, ko iespējams atdot, veicot ikmēneša maksājumus.

SMS kredīts – vēl ātrāks risinājums

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad finanšu līdzekļi vajadzīgi nekavējoties, bet kabatā tikai mobilais telefons? Viasms piedāvā risinājumu arī šādās situācijās – SMS kredītu. SMS kredīts pieejams sākot no otrās aizņemšanās reizes, un tas dod iespēju pieteikties aizdevumam tikai ar vienas īsziņas starpniecību.

Aizņemšanās nosacījumi

Ja vēlies aizņemties, nepalaid garām arī aizņemšanās nosacījumus. Piemēram, būtisks faktors ir vecuma ierobežojums. Tas nozīmē, ka ne visur pieejams kredīts no 18 gadiem. Tāpat tik pat liela nozīme ir arī maksātspējai – pat tad, ja nepieciešams kredīts no 18 gadiem un Tu vēl mācies, tik un tā vajadzēs pierādīt, ka Tava maksātspēja ir pietiekami stabila. Treškārt, vajadzīga arī pozitīva kredītvēsture.
Īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums, SMS kredīts, kredīts no 18 gadiem – risinājums dažāda veida situācijās, tomēr jāatceras, ka jebkurš aizdevums ir atbildība. Aizņemies tikai tad, ja zini, ka spēsi atdot kredītu pilnā apmērā un noteiktā laikā.