KRĒSLU UN GALDU NOMA TAVAM PASĀKUMAM – AKURATS.LV  

 Krēslu un galdu īre akurats.lvDrīz vien labais un saulainais laiks būs klāt.

Ja arī tu vēlies organizēt kādu pasākumu, taču nepieciešams piemērots aprīkojums, izvēlies Akurats.lv piedāvātās iespējas un īrē pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Kopā ar Akurats.lv varēsi realizēt visradošākās idejas!

Aplūko piedāvājumu šeit- http://akurats.lv/aprikojums/galdi-un-soli/

Akurats.lv nodrošina daudzveidīgu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs lieliska iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam atbilstošāko risinājumu! Nojumes noma būs labs risinājums gan festivālos un tirdziņos, gan arī privātās ballītēs.

Ja pasākumam nepieciešami arī krēsli, ieskaties Akurats.lv   piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu.

Ja nepieciešami arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma dos iespēju organizēt dažādus pasākumus, nodrošinot atbilstošu inventāru tieši tad, kad tas vajadzīgs. Būtiski, ka Akurats.lv piedāvātā krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne tikai laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti sanāks izdevīgāk.

Gada siltā sezona ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo inventāru, vari būt drošs, ka ballītes viesi šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Lai  mainīgie laikapstākļi netraucētu brīvdabas pasākuma norisei, būtiski parūpēties ne tikai par atbilstošu telti vai nojumi, bet arī par sildītājiem, kas nodrošinās komfortu katram pasākuma viesim. Akurats.lv sildītāji ir lielisks risinājums tad, ja pasākums turpināsies arī vakarā un naktī. Rēķinot, cik šādi gāzes sildītāji būs vajadzīgi, jāatceras, ka ar vienu šādu sildlampu iespējams apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu telpu.

http://akurats.lv/ darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri nepieciešamības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko inventāru plānotajam pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai svētki izdotos!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *