Kur atrast oriģinālas dāvanas?

Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu gadadienas un citi svētki ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa. Unvisos svētkos nozīmīgas ir dāvanas. Tomēr nereti dāvanu iegāde ir grūts process, īpaši, ja gribas uzdāvināt kaut ko, kas vairos patīkamas emocijas, nevis putēs plaukta tālākajā nostūrī. Diemžēl šobrīd, kad visa kā ir diezgan, ar kaut ko oriģinālu gaviļnieku pārsteigt kļūst arvien grūtāk. Tādēļ jāmeklē interesantas dāvanas, kas paliks atmiņā vēl ilgi pēc to saņemšanas. Viens no variantiem ir piedzīvojumu dāvana, kas ļaus gūt pozitīvas emocijas.

Lai atrastu interesantas dāvanas, vari iedvesmu smelties dažādās interneta vietnēs – tur var atrast dažādas dāvanu idejas ikvienai gaumei. Piemēram, ja nepieciešama dāvana sievietei, nekļūdīsies, uzdāvinot kādu skaistuma rituālu. Zinot dāvanas saņēmējas gaumi, saistošas var būt arī tādas dāvanu idejas kā dažādu kursu vai semināru apmeklējums vai krodziņa apmeklējums. Bet varbūt sen gaidīta dāvana var būt lidojums ar gaisa balonu? Pats būtiskākais – lai dāvana iepriecina un pārteidz!

Šaušana ar loku vai kara ieročiem – dāvana, kas neatstās vienaldzīgu!

Meklējot interesantas dāvanas stiprā dzimuma pārstāvjiem, jāpatur prātā, ka viņiem patīk izaicinājumi. Tieši tāpēc tādi piedzīvojumi kā kartings vai šaušana, ir piemērotas dāvanas vīrietim. Tagad kartings ir daudzu iecienīts – kartings pieejams vairākās trasēs visā Latvijā, kas ik dienas pulcē azartiskus šoferus. Turklāt kartings var būt lieliska atpūta kā vienatnē, tā divatā vai pat draugu lokā. Kartings iecienīts arī darba kolektīvu vidū. Tiem, kuriem patīk azarts un ātrums, kartings būs lieliska dāvana.

Vēl viens azartisks piedzīvojums – šaušana, kas arī var būt kā pārsteidzoša dāvana. Mūsdienās dažādās izklaides vietās pieejama gan šaušana ar loku, gan šaušana ar kara ieročiem, tāpat daudzu iecienīta ir šaušana ar arbaletu. Tuklāt šaušana var būt arī daļa no kādas spēles. Arī šaušana ir lieliska izklaide gan vienatnē, gan lielākā lokā.

Protams, labs variants, ja tiek meklētas dāvanas vīrietim, ir ne tikai kartings vai šaušana, bet arī citi piedzīvojumi, piemēram, brauciens ar kvadraciklu vai krosa motociklu, piedzīvojuma parka apmeklējums vai kāda cita prātā paliekoša aktivitāte. Variantu ir daudz – atliek tikai izvēlēties, kuras dāvanas vīrietim būs vispiemērotākās.

Labākās dāvanas – no sirds!

Bet, ja nepieciešamas dāvanu idejas bērniem, kā interesantas dāvanas var kalpot, piemēram, gleznošanas kursi, boulinga ballīte vai ūdens bumbas piedzīvojums – jebkas, kas garantē jautrību vai iespēju piedzīvot kaut ko nebijušu.

Nav būtiski, aktuālas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam, rīkosies pareizi, ja izvēlēsies kādu gaviļniekam saistošu aktivitāti. Smelies lieliskāko dāvanu idejas un piepildi citu cilvēku sapņus, pārsteidzot ar labu dāvanu!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *