KVALITAVI ELEKTRA UN SANTEHNA PAKALPOJUMI – IESKATIES LUCIDA.LV  

telpu uzkopšanaNereti vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums nepieciešama nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar dažāda veida namu apsaimniekošanas jautājumiem būs priecīgi palīdzēt.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī realizē telpu un logu tīrīšanu. Piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu, kas ir vajadzīgs pakalpojums visās sezonās. Ja nepieciešama būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās videi draudzīgu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Vairāk par uzkopšanu uzzini šeit- http://lucida.lv/pakalpojumi/telpu-uzkopsana/

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietverta grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi tīrīšanas pakalpojumi, kas ir servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir aktuāli visās sezonās, jo ikvienam no mums taču gribas dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju nopļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi Lucida.lv komandai, un noteikti nebūsiet vīlušies!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus nodrošinās pieredzējuši darbinieki. Ēku apsaimniekošanā nereti rodas dažādas situācijas, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, celtniecības un remonta darbi nav viegls uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un vajadzīgie darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja rodas problēmas elektroapgādes sistēmā, tās noteikti atrisinās profesionāli elektriķi. Tāpat – santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo ir maz cilvēku, kas spētu paši salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās telpas ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi noderēs darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu palīdzības reizēm nav iespējama.

Lucida.lv – pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam nepieciešamības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, vienlaicīgi nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk mājas lapā http://lucida.lv/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *