LOGU MAZGĀŠANA PRIVĀTOS ĪPAŠUMOS UN UZŅĒMUMOS – PĀRLIECINOŠS REZULĀTS AR LUCIDA SERVISU!

images (1)Nav noslēpums, ka katram daudzdzīvokļu namam vajadzīgs apsaimniekotājs, kas gādā par ērtiem un drošiem dzīves apstākļiem nama iedzīvotājiem.

Jāpiebilst, tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, jo jāņem vērā katra iedzīvotāja vēlmes un vajadzības. Tieši tāpēc bieži namu apsaimniekošana jāuztic profesionāļiem, kas šos pienākumus veiks pēc iespējas efektīvi.

Namu apsaimniekošanas servisa Lucida nodrošinātā namu apsaimniekošana garantē kvalitatīvu un savlaicīguapsaimniekošanas darbu veikšanu, augstu nama iedzīvotāju apmierinātību un lielu pakalpojumu pieejamību, kas nozīmē, ka Lucida darbinieki atrisinās dažāda veida problēmas.

Lucida nodrošinātā apsaimniekošana apvieno tādus pakalpojumus kā apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošanaun tehniskā stāvokļa uzlabošana, kā arī dažādas citas lietas pēc vajadzības. Jāpiebilst, ka Lucida komandā ir pieredzes bagāti darbinieki , kuri sev uzticētos darbus vienmēr veiks atbildīgi. Tas nozīmē, ka varēsi būt pārliecināts, ka darbs tiks veikts laikā un teicamā kvalitātē.

Uzņēmums Lucida būs noderīgs arī tad, ja vajadzīgi santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontu veikšana.

Savukārt, ja vajadzīga telpu uzkopšana, Lucida piedāvā arī to. Te jāpiemin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkārši paveicams uzdevums. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida komandai, varēsi būt pārliecināts, ka nomazgātas būs pat visgrūtāk pieejamās logu rūtis. Būtiski arī, ka logu mazgāšanā tiks izmantoti piemēroti mazgāšanas līdzekļi un piemērots aprīkojums .

Jāpiemin, ka, domājot par klientiem Lucida nodrošina arī vairāku veidu speciālos darbus. Ņemot vērā, ka mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana nereti prasa lielas pūles, arī šāda veida darbus vari uzticēt profesionāļiem. Kopā ar Lucida gan mēbeļu, gan arī paklāju tīrīšana vairs nesagādās problēmas, jo speciālisti zina labākās metodes un līdzekļus  traipu izņemšanai.

Nevar nepiebilst arī to, ka Lucida sortimentā arī dažādu veidu darba apģērbi. Būtiski, ka piedāvātais apģērbs ir ērts un kvalitatīvs, tādā veidā tiek nodrošināta kustību brīvība . Piedāvājumā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, puskombinezoni, kā arī citi darba apģērba varianti.

Namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, kā arī dažādi citi piedāvājumi skaistai un drošai videi – http://lucida.lv/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *