Minicredit apskats

images (3)Ja vēlaties pieteikt kredīta saņemšanu minicredit.lv atkārtoti un virs 100,- EUR, no 07.09.2015. ir iespējamas pazeminātas procentu likmes, piemēram, aizņemoties 100,- EUR uz 30 dienām, kredīta kopējā atmaksas summa ir 111,- EUR. Šāds piedāvājums reti sastopams ātro kredītu devēju vidū.

Pirmais kredīts, kā saprotams no kredīta kalkulatora mājas lapā, drīkst būt līdz 300,- EUR, tas minicredit.lv pieejams bez procentu maksas . Nākamos kredītus var ņemt līdz 30 dienām, taču iespējama termiņa pagarināšana. Kredīta kalkulatorā mājas lapas galvenajā sadaļā norādīts, ka kredītu iespējams saņemt robežās līdz 500,- EUR. Atšķirībā no vairākiem kredītu devējiem nebanku sektorā, minicredit.lv klienta konts var būt reģistrēta arī VAS “Latvijas Pasts”.

Lapas sadaļā ar nosaukumu „Kā aizņemties?” gan atrodama informācija par to, ka pirmais kredīts var tikt piešķirts tikai līdz 200,- EUR.

Kā vairums nebanku kreditētāju, arī minicredit.lv piedāvā piešķirt kredītu, reģistrējoties internetā, apmaksājot 0,01 EUR vienreizējo reģistrācijas maksu, bet pastāvīgajiem klientiem – aizņēmuma pieteikumu ar SMS palīdzību. Tāpat aizņēmuma pieprasītājam jābūt labai kredītvēsturei.

Galvenie Līguma noteikumu punkti, kuri interesē klientu, skar aizņēmuma procentus, salīdzinājumā ar citām ātro kredītu izsniegšanas kompānijām, iespēju pagarināt termiņu, iespēju atmaksāt kredītu īsākā laikā posmā, vecuma limitu, ķīlas vai galvojuma nepieciešamību un kredītlimitu.

Par galvojumu un ķīlām mājas lapā informācija nav atrodama, taču reģistrācijas formā ir jāapstiprina, ka klients atļauj Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai sniegt izziņu par ienākumiem kredītspējas izvērtēšanai.

Klientam jābūt no 20 līdz 72 gadus vecam Latvijā pastāvīgi rezidējošam iedzīvotājam, aizņēmumam iespējams 5, 15 vai 30 dienu termiņa pagarinājums, kam ir attiecīga komisijas maksa katrā atsevišķā gadījumā. Pieļaujami divi pagarinājuma termiņu pieprasījumi vai, kas nepārsniedz divus maksimālos pagarinājuma termiņus. Klients ir tiesīgs veikt daļēji aizdevuma maksājumu izpildi pirms termiņa – tādā gadījumā jāsamaksā viss aizdevums, bet aizdevuma komisijas maksa – proporcionāli izmantotajam laikā periodam. Par kavētu aizdevuma atmaksu aizņēmējam jāmaksā 1% no kavētās pamatsummas maksājuma daļas par katru kavēto dienu.

Minicredit.lv piedāvā komisijas maksas atlaidi 50% apmērā klienta Dzimšanas dienā noformētiem kredītiem. Šādu pieteikumu var izdarīt piecas dienas pirms attiecīgā datuma.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *