Organizē pasākumu? Ļauj par inventāru gādāt Akurats.lv!

Vasara ir gadalaiks, kad vieni steidz baudīt sauli, ballītes, dažādus festivālus brīvā dabā, bet citi savukārt svētkus organizēt. Tas ir brīdis, kad atpūtas industrijas kompānijām darbi kūsāt kūsā un ir jāpiesaista dažādi nomas pakalpojumi. Ja nepieciešams pasākuma inventārs, viena no iespējām ir ieskatīties te– Akurats.lv piedāvājumā. Uzņēmums izveidots 2005.gadā un īsā laikā ir kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Izvēlei , piemēram, nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma , kā arī bāra krēsli. Tātad – tā ir iespēja iegūt tieši konkrētajam pasākumam nepieciešamo inventāru.

VAJADZĪGA NOJUME VAI TELTS? IESKATIES AKURATS.LV

Brīvdabas pasākumos var noderēt nojumes noma, kas ir ērts risinājums, jo laikapstākļus nav iespējams paredzēt. Bet nojumes noma palīdzēs noorganizēt svētkus tā, lai tie būtu izdevušies neatkarīgi no jebkādiem apstākļiem. Akurats.lv nomā pieejamas 11 dažādu izmēru un formu teltis un nojumes. Tās var iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdu, gan arī bez tās.

Ja svarīgi ir pievērst apkārtējo cilvēku uzmanību, tad  noderēs zvaigznes telts. Zvaigznes telts ir skaistā zvaigznes formā veidota divkrāsu telts. Dzeltenā un pelēkā krāsa kontrastē un pievērš apkārtējo uzmanību gan sporta pasākumos, gan citās svinībās. Zvaigznes telts uzstādīšana aizņems vien 15 minūtes, bet tā spēs nosegt 50 kvadrātmetrus lielu platību.

PASĀKUMAM NEPIECIEŠAMI GALDI? LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

Tiek nodrošināta arī daudzveidīga galdu noma. Kompānija ir padomājusi par dažādu pasākumu specifiku. Katrs varēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru.  Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Klientu ērtībām pieejama ir ne ne vien galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana.

Svētkos var būt noderīgi arī bāra krēsli, kas iederēsies visdažādākajos pasākumos , piemēram, privātās ballītēs vai kafejnīcas atklāšanā. Akurats.lv sortimentā moderni bāra krēsli tumši pelēkā krāsā. Savukārt krēslu rāmis ir gaiši pelēks. Pateicoties to elegantajam dizainam, bāra krēsli iederēsies visdažādākajos interjeros.

Lai šīs vasaras pasākumi paliktu neaizmirstami un unikāli, to organizēšanā vērts iesaistīt zinošus speciālistus. Akurats.lv komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs atbilstošāko aprīkojumu. Nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma, bāra krēsli un vēl citi risinājumi gaida Tevi pie Akurats.lv. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem sniegtu pašus labākos risinājumus. Noorganizē skaistākos pasākumus kopā ar Akurats.lv!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *