SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMAS IKVIENAM UZŅĒMUMAM – FN-SERVISS

darba drošība fnsserviss.lv latvijaUgunsdrošība un ar to saistītie jautājumi ir svarīgi visos uzņēmumos. Viens no uzņēmumiem, kas nodrošina efektīvus, ar ugunsdrošību saistītus pakalpojumus, ir FN-Serviss.


FN- Serviss ir pieredzējis uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijas valstīs. Uzņēmums saviem klientiem nodrošina efektīvas drošības sistēmas, kā arī to uzstādīšanu un pārraudzīšanu.

Katra uzņēmuma vajadzībām tiek piedāvātas vairāku veidu signalizācijas sistēmas. Pieejama, piemēram, ugunsdrošības signalizācija, kas efektīvi palīdzēs laikus atklāt radušos bojājumu , kā arī novērst ugunsgrēku.
FN-Serviss piedāvājumā divu veidu ugunsdrošības signalizācijas iekārtas -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālā analogā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma visbiežāk tiek izvietota neliela izmēra telpās. Ar šo sistēmu ātri var identificēt zonu, kurā radies ugunsgrēks vai bojājums. Savukārt adrešu ugunsdzēsības sistēma efektīva būs lielākos objektos. Katram no dektatoriem ir noteikta adrese, kas ļaus efektīvi noteikt bojājuma vai ugunsgrēka izcelšanās vietu.
Lai uzzinātu vairāk par FN-Serviss piedāvātajām signalizācijas sistēmām, apmeklē Fnserviss.lv
EFEKTĪVUS RISINĀJUMUS DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMOS SAŅEM PIE FN-SERVISS EKSPERTIEM
Kompānija Fn-Serviss sniedz arī ar darba aizsardzību saistītus pakalpojumus – kā piemēram, darba vides iekšējā uzraudzība un obligāto veselības pārbaužu noteikšana.
Savukārt tie, kuriem darba aizsardzības tēma sevišķi tuva, lieliska iespēja būs uzņēmuma organizētie darba aizsardzības kursi. Šie darba drošības kursi nodrošinās visas vajadzīgās pamatzināšanas, lai pēc to beigšanas varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu uzņēmumā, kurā nav noteikti paaugstināta riska faktori Kursu laikā tiek aplūkotas tādas tēmas, kā, piemēram, darba vides riska faktori, darba aizsardzība un daudzas citas.
Fn-Serviss veic arī darba aizsardzības un darba vides iekšējās uzraudzības pasākumus. Darba aizsardzība un iekšējās vides uzraudzība sniedz iespēju izvērtēt visus iespējamos ar darbinieku drošību un veselību saistītos riskus.
Saskaņā ar likumdošanu civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams katrā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī ēkās, kur vienlaicīgi mēdz uzturēties vairāk nekā piecdesmit cilvēku. Fn-Serviss īsteno civilās aizsardzības plānus, kā arī veic to saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Rūpējies par drošību savā uzņēmumā kopā ar FN-Serviss . Uzzini vairāk – Fnserviss.lv.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *