SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMAS LIELIEM UN MAZIEM UZŅĒMUMIEM – FN-SERVISS

fnserviss.lv ugunsdrošībaUgunsdrošība un ar to saistītie jautājumi ir svarīgi visos uzņēmumos. Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā efektīvus, ar ugunsdrošību saistītus pakalpojumus, ir FN-Serviss.
FN- Serviss ir profesionāļi, kas pārzina savu darbu, tādēļ, izvēloties šīs kompānijas pakalpojumus, varēsiet būt pārliecināts, ka tiks ieteikti vislabākie risinājumi tieši tavam uzņēmumam. FN-Serviss ne tikai piedāvā dažādas drošības sistēmas, bet arī veic to uzstādīšanu. Nepieciešamības gadījumā tiek sniegtas arī konsultācijas.

FN-Serviss nodrošina vairāku veidu signalizācijas sistēmas. Būtiska ir, piemēram, ugunsdrošības signalizācija.
FN-Serviss sortimentā divu veidu ugunsdrošības signalizācijas iekārtas -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālā jeb analogā ugunsdzēsības sistēma būs piemērota nelielām telpām, savukārt lielākos objektos vēlams uzstādīt adrešu ugunsdzēsības sistēmu. Šī sistēma nodrošina, ka katram uzstādītajam dektatoram ir konkrēta adrese, kas ļauj noteikt precīzu bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Lai uzzinātu vairāk par piedāvātajām signalizācijas sistēmām, ieskaties Fnserviss.lv
DARBA VIDES IEKŠĒJĀ UZRAUDZĪBA
Fn-Serviss darbojas arī darba aizsardzības jomā, saviem klientiem piedāvājot tādus pakalpojumus kā darba vides iekšējā uzraudzība, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, darba vides riski un to novērtēšana, kā arī vairākus citus.
Vēl viena Fn-Serviss piedāvāta iespēja- darba aizsardzības kursi. Kursu laikā tiek apgūts viss vajadzīgais, lai pēc to beigšanas kursants varētu veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus. Darba drošības kursi paredzēti 60 stundas, un to laikā tiek apspriesti pamatjautājumi – piemēram, darba aizsardzība un darba vides riska faktori.
Fn-Serviss veic arī darba aizsardzības un darba vides iekšējās uzraudzības pasākumus. Darba aizsardzība un iekšējās vides uzraudzība dod iespēju izvērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus.
Ja nepieciešams civilās aizsardzības plāns, arī tā izstrādi var uzticēt FN-Serviss komandai, kas izveidos konkrētajam uzņēmumam atbilstošu civilās aizsardzības plānu, kā arī saskaņos to ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Parūpējies par drošu darba vidi kopā ar FN-Serviss . Plašāku informāciju meklē – Fnserviss.lv.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *