SMS KREDĪTS PIE ONDO.LV – IZDEVĪGS RISINĀJUMS

ondo atrais kredits internetaPateicoties iespējām, ko nodrošina internets, lielu popularitāti ieguvuši arī ātrie kredīti internetā. Tā ir ērta iespēja aizņemties sev vajadzīgo naudas summu uz garāku vai īsāku termiņu.

Ondo.lv – izdevīga aizņemšanās – jaunajiem klientiem tiek izsniegts pirmais kredīts bez maksas. Tāpat Jāpiebilst, ka vajadzības gadījumā tiek pieejama arī kredīta atmaksas termiņa pagarināšana uz sev vēlamo laiku
Vēl viens nozīmīgs faktors – naudas aizdevums saņemams īsā laikā – aptuveni 10 minūtēs.
Savukārt visa svarīgākā informācija par noformēto aizdevumu, līguma noteikumiem, rēķiniem un atmaksas termiņiem izlasāma klienta lietotāja profilā !
Ja vajadzīgs ātrs kredīts internetā, Ondo.lv būs piemērots risinājums!
Lai pirmais bezprocentu kredīts no Ondo.lv būtu pieejams tavā bankas kontā, jāveic tikai 3 vienkāršas darbības – pirmkārt, jāreģistrējas www.ondo.lv un jāizvēlas vēlamo naudas summu ,kā arī termiņu ; jāapstiprina profils ; jāgaida aizdevums savā bankas kontā.
Būtiski, ka bezmaksas aizdevums tiek izsniegts tikai jaunajiem klientiem, tomēr pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvātas citas priekšrocības- piemēram, iespēja aizdevumu pieteikt ar SMS palīdzību.
SMS kredīts – tā ir lieliska iespēja nepieciešamajam kredītam pieteikties ar vienas īsziņas palīdzību – . Ja esi jau reģistrējies Ondo.lv mājas lapā, tad tev atliek tikai nosūtīt pieteikuma īsziņa, kurā minēts vārds ”Ondo”, kā arī vajadzīgā naudas summa, plānotais atmaksas termiņš un parole.
ĀTRIE KREDĪTI – RISINĀJUMS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS
Ātrie kredīti ir lielisks risinājums dažāda veida situācijās – piemēram, ja nepieciešamas finanses neparedzētu tēriņu segšanai.
Maksimālais termiņš, uz kuru tiek piešķirts ātrais kredīts, ir 30 dienas. Tomēr, ja jūti, ka vēlama termiņa pagarināšana, tev ir tāda iespēja.
Ondo.lv aizdevums pieejams personām no 20 gadu vecuma. Maksimālā aizdevuma summa pirmajā aizņemšanās reizē ir EUR 300. Aizņemoties atkārtoti, aizdevums tiek izsniegts līdz pat EUR 425.
Ondo.lv piedāvājumā arī kredīts bez ķīlas. Tas nozīmē, ka aizdevumu iespējams noformēt bez ķīlas, galvojuma un dažādām izziņām. Ātrie kredīti internetā – pieejams risinājums dažādās situācijās. Aizņemies izdevīgi – Ondo.lv.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *