Tāpat kā Octa polise, var iegādāties arī Kasko online.

octa

Kas jāņem vērā, iegādājoties OCTA un KASKO online?

Rūpes par transportlīdzekli nesaistās vien ar tehniskās apskates iziešanu un tā regulāru apkopi – jebkuram motorizētam braucamajam, ar ko pārvietojas pa ceļiem, nepieciešama arī apdrošināšana. Ja arī Tu vēlies atrast izdevīgu octa polisi, šis raksts Tev palīdzēs noskaidrot, kuras octas ir piemērotākās un kā izvēlēties piemērotāko octa polisi daudz ātrāk un vienkāršāk!
Saskaņā ar likumu Octas polises atmaksā zaudējumus, kas radīti citas personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa sedz zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu bojāeju, kā arī par transportlīdzekļa aizvešanu no notikuma vietas. Tāpat octa sedz videi nodarīto, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus.
Octas iespējams noformēt uz dažādiem laikiem – piemēram, 3, 6, 9, 12 mēnešiem. Turklāt, lai nopirktu Octa polisi, nemaz nav jādodas uz apdrošināšanas kompānijas ofisu – mūsdienās labākos piedāvājumus sameklēt un nopirkt var arī tiešsaistē.

Izdevīgas cenas iegādājoties kasko online

Esot pie stūres, var pārsteigt daudz kas – no tā nevar izbēgt, taču var parūpēties par savu un sava spēkrata drošību, iegādājoties Kasko polisi. Tāpat kā Octa polise, var iegādāties arī Kasko online. Ja vēlies iegādāties Kasko online, vērts aplūkot, kādus datus sniedz kasko online kalkulators. Kasko online kalkulators ir opcija visu vajadzīgo informāciju iegūt bez liela laika patēriņa – norādot vēlamo informāciju, kasko online kalkulators sniegs datus, kur iegādājams labākais un izdevīgākais risinājums, kāda ir cena kasko polisei, kā arī citu vērtīgu informāciju.
Kasko online kalkulators īpaši liels palīgs, lai uzzinātu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir svarīgi allaž, sevišķi, ja tiek iegādāts kasko online. Kas nosaka, kāda ir cena kasko polisei? Lūk, galvenie kritēriji: spēkrata vecums, marka, modelis, saistošie riska segumi, transportlīdzekļa vadītāja apdrošināšanas vēsture, pašriska apmērs, polises darbības teritorija u.c.

Izdevīgais iizi.lv piedāvājums

Reizēm, ieskatoties lielajā automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, var gadīties apjukt. Te var noderēt pārbaudītas vērtības, piemēram, https://www.iizi.lv/kasko. Turklāt šis risinājums noder, ne tikai, ja ir aktuāli iegādāties kasko polisi (https://www.iizi.lv/kasko), tas var noderēt arī, ja jāpagarina octa vai nepieciešams kāds cits apdrošināšanas veids. Izvēloties https://www.iizi.lv/kasko , kā arī cita veida apdrošināšanu pie šī apdrošināšanas brokera, saņemsi arī vairākas priekšrocības, piemēram, lielisku un ātru apkalpošanu un apdrošināšanas ekspertu konsultācijas. Ieskaties https://www.iizi.lv/kasko. lai noskaidrotu vairāk!
Gādā par savu un savas automašīnas drošību – iegādājies Octas polisi, kā arī Kasko online (https://www.iizi.lv/kasko) un novērtē visas priekšrocības, ko tās sniedz!