TELTS NOMA TAVAM PASĀKUMAM – AKURATS.LV

teltis pasākumiem akurats.lvDrīz vien sāksies gada siltā sezona, kas nozīmē , ka arī būs jārīko un jāapmeklē dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākums iecerēts telpā vai brīvā dabā, tam nepieciešams piemērots inventārs. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Akurats.lv piedāvā daudzveidīgu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru nojumes un teltis pasākumiem. Telts noma būs lieliska iespēja saņemt tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan dažādos festivālos un tirdziņos, gan arī privātos svētkos.

Aplūko piedāvājumu šeit- http://akurats.lv/teltis/

Ja pasākumam vajadzīgi arī krēsli, ieskaties Akurats.lv  lieliskajos piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli vajadzīgi uz salīdzinoši neilgu laiku.

Svarīgi piebilst, ka sortimentā arī galdi! Pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies jebkurā pasākumā.

Krēslu un galdu noma ļaus noorganizēt dažādus pasākumus, nodrošinot piemērotu inventāru tieši tad, kad tas nepieciešams. Būtiski, ka Akurats.lv krēslu un galdu īre ļaus arī ietaupīt ne tikai laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti sanāks lētāk.

Gada siltais laiks ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt pārliecināts, ka ballītes apmeklētāji šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Lai  laikapstākļi nebūtu traucēklis brīvdabas pasākuma norisei, svarīgi parūpēties ne vien par atbilstošu telti vai nojumi, bet arī par sildītājiem, kas nodrošinās komfortu katram pasākuma apmeklētājam. Akurats.lv piedāvātie sildītāji ir lielisks risinājums tad, ja pasākums turpināsies arī vakarā un naktī. Aprēķinot, cik šādi gāzes sildītāji būs nepieciešami, būtiski ņemt vērā, ka ar vienu šādu sildlampu iespējams apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu telpu.

Sildītājus pasūti šeit- http://akurats.lv/aprikojums/silditaji/

Izmantot Akurats.lv sniegtos pakalpojumus ir vienkārši un ērti. Akurats.lv darbinieki piedāvā gan aprīkojuma piegādi uz pasākuma norises vietu, gan arī montāžu un demontāžu. Akurats.lv – lai svētki izdodas!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *