VAJADZĪGAS LASĀMBRILLES? IENĀC MĀJAS LAPĀ UN PIEMĒRI SEV PIEMĒROTĀKĀS.

manaslecas.lv kontaktlēcas, brillesVajadzīgas brilles? Meklē kontaktlēcas, kas izmainīs Tavu acu krāsu? Ne tikai brilles un kontaktlēcas, bet arī kopšanas un tīrīšanas līdzekļus iespējams atrast Manaslecas.lv interneta veikalā Tāpat, uzņēmuma mājas lapā varēsi atrast kontaktlēcas, kas veidotas lietošanai vienai dienai un pat tādas, ko lietot varēsi sešus mēnešus. Tā kā piemērotas brilles bez palīga neatrast, Manaslecas.lv nodrošina arī optometrista paklpojumus. Tu vari neuztraukties par to, kurā optikas salonā veikt redzes pārbaudi, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tā ir Manaslecas.lv A’telpa. Manaslecas.lv zinošie speciālisti – optometristi, darīs visu nepieciešamo, lai Tev palīdzētu atrast un izvēlēties piemērotās brilles vai kontaktlēcas.

Neskatoties uz to, ka kontaktlēcas ir dažādas, tām visām var atrast ko kopīgu, proti, kopšanas līdzekļus. Pasūtot kontaktlēcu tīrīšanas līdzekli, ir jāzina, ka tas nodrošina gan kontaktlēcas attīrīšanu, gan dezinfekciju. Savukārt, šķīdumā esošās vielas kā hialuronāta hidroksīds, nodrošina acs mitrināšanu un aizsargā radzeni. Ja esi jau iegādājies kontaktlēcas, taču īsti nezini kuru kopšanas līdzekli nopirkt, sazinies ar Manaslecas.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Jau esi pamanījis, ka Manaslecas.lv atrast vari gan brilles, gan pilienus acīm, taču piedāvājumā atradīsi arī skropstu tušas. Ūdens noturīgas, ogļu melnas krāsas, apjomu un garumu piešķirošas. Tādas ir Manaslecas.lv esošās skropstu tušas no firmas GOSH. GOSH ražo augstas kvalitātes produktus, ko var nopirkt septiņdesmit piecās pasaules valstīs, tostarp arī pie mums – Manaslecas.lv.

Ja Manaslēcas.lv interneta iepirkšanās vietnē jau esi atradis sev piemērotākās brilles vai kontaktlēcas, taču apskatot visu piedāvājumu neesi pārliecināts par to kā brilles piestāvēs, vari ienākt ciemos Manaslecas.lv A’telpā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur vari izvēlētās brilles apskatīt, aptaustīt, piemērīt un visbiedzot arī nopirkt Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev! Arī par briļļu saņemšanu, Manaslecas.lv ir kārtīgi padomājušas. Briļļu saņemšanai Latvijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Savukārt, ja pirkuma summa pārsniedz 40 eiro, preces varēsi saņemt arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās, turklāt, bez maksas! Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *