VĒLIES AIZŅEMTIES IZDEVĪGI? IZVĒLIES VIVUS.LV

Ātrie kredītiKā zināms, internetā noformējamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti plašs, un meklējot labāko aizdevēju bieži vien ir vienkārši apjukt.

Viens no populārākajiem un iecienītākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus kredītus.

Ātrie kredīti pie Vivus.lv ir pieejami plašam iedzīvotāju lokam. Būtiski atcerēties tikai dažas pamatprasības – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi , kā arī pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti visiem šiem noteikumiem, tad vajadzības gadījumā aizņemties sev vajadzīgo naudas summu būs vienkārši!

Vivus.lv ātrais kredīts noderēs dažādās situācijās – gan tad, kad nepieciešamā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad vajadzīgs lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev izdevīgāko atmaksas termiņu – tas noteikts līdz pat 24 mēnešiem!

Tāpat kā pie citiem kredītdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir vienkārši noformējams. Vajadzīgs tikai e-pasts, mobilais telefons un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Īpašs piedāvājums sagaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai sākot ar 91 dienu! Protams, pastāv iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti par kredīta izmantošanas periodu.

Savukārt, ja kredītu nav iespējams atmaksāt noteiktajā termiņā, iespējama arī tā pagarināšana. Tas ir maksas pakalpojums, tomēr labs risinājums, ja kredīta atmaksu nepieciešams atlikt.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek paņemti situācijās, kad nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr aizvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas būs noderīgi tad, ja nepieciešamā summa ir lielāka.

Būtiski, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – tikai 10 minūtēs. Tādēļ tas būs labs risinājums, ja kredīts nepieciešams steidzami. Atliek tikai reģistrēties Vivus.lv mājas lapā, pieteikties aizdevumam un gaidīt to savā bankas kontā jau pēc pavisam neilga brīža! Jāpiemin, ka kredītam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta noformēšana notiks kredītdevēja darba laikā.

Vivus.lv būs noderīgs risinājums dažādās situācijās, tomēr vērts atcerēties, ka ikviens aizdevums nozīmē atbildību! Tādēļ pirms aizņemšanās nepieciešams rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *