Vērts atcerēties: saistošie kredīti, SMaS kredīts un aizdevums internetā ir tikai īstermiņa risinājums un tas tāpat ir jāatdod laikā

 

sms kredīts

Inovatīva iespēja ārēju finanšu līdzekļu saņemšanai – SMS kredīts un aizdevums palīdzēs pat vissaspringtākajās situācijās

Zināmie kredīti, SMS kredīts un aizdevums nodrošina iespēju operatīvi un negaidot samazināt naudas problēmas. Situācijās, kad ir nepieciešami ārējie finanšu līdzekļi un naudu ir neiespējami dabūt no ģimenes vai draugiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs veicinās neplānotot saistību veiksmīgu izpildi ar pakalpojumiem „saistošie kredīti”, un SMaS kredīts” un “aizdevums” . Abi pakalpojumi būvēti tā, lai Jūs iegūtu gan sirdsmieru, gan papildus naudu.

Vērts atcerēties: saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums internetā ir tikai īstermiņa risinājums un tas tāpat ir jāatdod laikā

Vērts atcerēties, ka zināmie kredīti, SMS kredīts un aizdevums var nonākt Jūsu bankas kontā ilgākā periodā, ja tiek lietotas dažādas bankas. Tātad atkarībā no tā, kādu banku lietojat Jūs un aizdevējs, zināmie kredīti, SMS kredīts un aizdevums tiks pārskaitīts uzreiz un nauda būs Jūsu kontā nekavējoties, bet, ja bankas ir atšķirīgas, transakcija var prasīt ilgāku laika posmu. Praktisku apsvērumu dēļ ikviens klients tiek aicināts pieteikties aizdevumam aizdevēja darba laikā, lai nonāktu Jūsu kontā tajā pašā dienā.

„zināmie kredīti”, “SMaS kredīts” un “aizdevums” – summa, kas jāatdod laikā: izvērtējiet savas iespējas atmaksāt to

Pieņemot lēmumu par pieteikuma sagatavošanu pakalpojumam “saistošie kredīti”, “SMS kredīts” un “aizdevums”, vēlams iepazīties ar aizdevuma pamatnosacījumiem, piemēram:

  • gada procentu likme;
  • aizdevumu apkalpošanas maksas apjoms;
  • atmaksas datuma maiņas iespējas;
  • soda sankcijas un to lielums.

Izvēloties pakalpojumu saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums, Jums aizdevēja mājaslapā jāveic dažas darbības:

  • pieteikties nepieciešamajam naudas daudzumam;
  • aizpildīt reģistrācijas formu, veicot ierakstus katrā laukā;
  • pārskaitīt vienu centu kā reģistrācijas maksu klienta datu precizēšanas nolūkos.

Lai aizņēmuma ņemšana nesagādātu nepatīkamus brīžus, atgādinām: pirms pieteikuma sagatavošanas rūpīgi izanalizēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Tomēr, ja gadās situācijas, kad nevar samaksāt laikā, Jums būs jāveic papildus summa, kas vairs nebūs ērti. Ja jāņem aizdevums, dariet to apdomīgi, izanalizējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ja Jums ir radušies jautājumi vai neskaidrības par to, kas ir zināmie kredīti, SMS kredīts un aizdevums kopumā, kā arī par priekšrocībām, iespējām, atmaksas termiņu un citiem jautājumiem, sazinieties ar aizdevēju. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *