VISS, KO DĀVINĀT ZIEMASSVĒTKOS NO DĀVANUSERVISS.LV!

romantiska atpūta diviemApnikušas ierastās dāvānas un nevari izdomāt, ko dāvināt Ziemassvētkos? DāvanuServiss.lv, kas ir lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā, būs lielisks palīgs dāvanu izvēlē, jo tajā Tu atradīsi tādas jaukas dāvanas kā vakariņas tumsā, kvesti un karsto akmeņu masāža. Ja pareizāka izvēle, pēc Tavām domām, būs make up kursi vai romantiska atpūta diviem, arī šādas dāvanu kartes piedāvā DāvanuServiss.lv.

MAKE UP KURSI – PRAKTISKA DĀVANA ZIEMASSVĒTKOS

Make up kursi ikvienai meitenei un sievietei ļaus uzzināt, kā pareizi izvēlēties kosmētiku, radīt apburošu tēlu un rūpēties par savu izskatu. DāvanuServiss.lv piedāvājumā atrodami tādi make up kursi kā grima, sejas kopšanas un stila kursi. Šī ir brīnišķiga dāvana, kura palīdzēs tās saņēmējai justies par sevi pārliecinātai, apburošai un skaistai.

EKSOTISKĀ KARSTO AKMEŅU MASĀŽA

Karsto akmeņu masāža ir sevišķi noderīga tādēļ, ka atbrīvo saspringtus muskuļus, veicina vispārēju organisma atjaunošanos un veselības atgūšanu, novērš sāpes locītavās. Karsto akmeņu masāža būs noderīga visiem, kas sapņo sasildīt ķermeni un atbrīvot to no jebkādām sāpēm un paguruma. Karsto akmeņu masāža ir jauka dāvana, ko dāvināt Ziemassvētkos gan gados vecākam, gan jaunam cilvēkam!

VAKARIŅAS TUMSĀ – VIENREIZĒJS PIEDZĪVOJUMS TAVĀM MAŅĀM!

Vakariņas tumsā izvērtīsies par neparastākajām atmiņām, kuras atcerēties vēl daudzus gadus pēc notikuma. Vakariņas tumsā rādīs ceļu jaunām sajūtām, piedzīvojumiem un atklājumiem garšas valstībā. Neatkarīgi no tā, vai vakariņas tumsā notiks divatā vai vienatnē, tās būs vienreizējs piedzīvojums un pārdzīvojums. Ja arvien vēl neesi nospriedis, ko dāvināt Ziemassvētkos, izvēlies vakariņas tumsā un iepriecini draugus un citus tuvus cilvēkus!

DĀVANA MĪĻOTAJAM CILVĒKAM – ROMANTISKA ATPŪTA DIVIEM

Ziemassvētkos un jebkurā citā laikā lieliska un piemērota dāvana noteikti būs romantiska atpūta diviem, kas sniegs relaksējošu baudījumu un stiprinās attiecības. DāvanuServiss.lv plašajā piedāvājumā ir romantiska atpūta diviem gan ārpus mūsu valsts, gan Latvijā. Kaimiņvalstīs vari izraudzīties, piemēram, romantiskas brīvdienas Polijas pilsētā Poznaņā, SPA baudījumu Pakruojis muižā Lietuvā, sapņu atpūtu Tallinā.

DĀVANA AR PIEDZĪVOJUMU – KVESTI!

Kvesti ir iekarojuši popularitāti un ir iecienīts veids kā jautri pavadīt vakaru mazā draugu grupā. Kvesti ir lieliska dāvana draugiem, jo ļaus interesanti izklaidēties un vienlaicīgi nodarbināt arī prātu un trenēt loģisko domāšanu. DāvanuServiss.lv nopērkami daudzveidīgi kvesti jeb spēles, kuru uzdevums ir izdzīvot starp zombijiem, atrisināt uzdevumu vai izkļūt no slēgtas istabas. Mūsu mājas lapā atrodami kriminālie kvesti, loģikas kvesti, EscapeRoom.lv kvesti. Izvēlies, kuri kvesti būs atbilstoša dāvana Taviem draugiem!

Ja vēl nēesi izlēmusi, ko dāvināt Ziemassvētkos, iepazīsties ar DāvanuServiss.lv piedāvājumu!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *